Artisteel Metaloplastyka Emilian Chmielewski Słupsk

Moje Hobby, moją pasją i rzemiosłem.

emilian chmielewski kowal artystyczny

Od najmłodszych lat pasjonuję się kowalstwem, z biegiem lat zainteresowało mnie kowalstwo artystyczne i metaloplastyka, które stało się moim hobby i sposobem na życie.

Od 11 lat zajmuję się kowalstwem artystycznym, które stało się moją pasją.

Wiele osób jest zdziwionych, że w dobie komputerów i internetu, ktoś chce zajmować się rzemiosłem kowalstwa artystycznego.


Chociaż wybrałem studia w kierunku Marketingu i Zarządzania, to jednak pasja, jaką jest kowalstwo artystyczne bierze górę. Tworzenie pracą własnych rąk jest niesamowitym doświadczeniem i satysfakcją, która potrafi udzielić się innym osobom. Nie mam zamiaru oczywiście rozpisywać sie i przechwalać, co to ja potrafię, wiele osób przekonało się już do moich usług. Zachęcam Państwa do sprawdzenia w praktyce mojego kunsztu i umiejętności.


Przez ten czas nawiązałem współpracę z pracownią projektową "Colosseum" w Słupsku , Parafią w Malechowie, "Strażą Ochrony Zwierząt" w Siemianicach, firmą "LEANN PW" Sp.j. w Słupsku, "Jar-Bud" w Wiklinie, na rzecz których wykonałem prace w celach charytatywnych i zdobywania doświadczenia w rzemiośle kowalstwo artystyczne i metaloplastyka.

Część z moich prac, które wykonałem do tej pory, mogą Państwo zobaczyć w mojej galerii prac. Brałem też czynny udział w organizowanych pokazach. Ostatnio był pokaz w Sławnie i pokaz w Darłowie z okazji 700 lecia Darłowa. Zainteresowanie moim kunsztem wykazują regionalne i profesjonalne gazety, wywiady ze mną ukazały się "Głosie Pomorza" i "Teraz Dom i Ogród".

Zapraszam do składania zamówień oraz pytań: KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKRZYNKI NADAWCZEJ