Artisteel Metaloplastyka Emilian Chmielewski Słupsk

Już od 11 lat mam do czynienia z kutym metalem.

Może dziwić, że w dobie komputerów i internetu ktoś chce jeszcze zajmować się tym rzemiosłem. Ja myśle, że to jest dar dziedziczony z pokolenia na pokolenie, może dlatego, że mój dziadek był kowalem.


Dlatego też zapraszam wszystkich koneserów ręcznego kowalstwa artystycznego i metaloplastyki, które odbywa się tylko z wykorzystaniem tradycyjnych metod, czyli kutym ręcznie metalem, dzięki któremu potrafię stworzyć niepowtarzalne wyroby o unikalnym i oryginalnym wyglądzie.

Do tej pory było to moim HOBBY i PASJĄ lecz teraz, dzięki zarejestrowaniu działalności gospodarczej, kowalstwo artystyczne i metaloplastyka stało się również moim źródłem dochodu.


Indywidualne podejście do każdego klienta w połączeniu z moją wieloletnią praktyką i wysoką jakością oferowanych wyrobów i usług, zapewnia że produkt finalny jest satysfakcjonujący dla klienta. Rzetelność i jakość obsługi Klienta jest moim dodatkowym, jesli nie głównym atutem.


Pragnę zaoferować Państwu usługi o najwyższej jakości, nowoczesne i odpowiadające bieżącemu zapotrzebowaniu oraz oczekiwaniom klienta. Walorem moich usług z zakresu kowalstwa artystycznego jest ich niepowtarzalność i całkowicie ręczne kucie, co sprawia że są one oryginalne i mają niepowtarzalne wzory.


Innowacyjność moich produktów polega na tymi, iż wykonywane są całkowicie ręcznie bez używania półfabrykatów i innych gotowych elementów dostępnych w sklepach i będą one konkurencyjne pod względem jakościowym i estetycznym. Na naszym rynku jest bardzo mało firm, które oferują podobne usługi na tak wysokim poziomie. Możliwość wglądu klienta w proces tworzenia produktu, jest również tutaj dużym atutem. Nie mam przed klientem żadnych tajemnic.


Moja pasja, jakim jest kowalstwo artystyczne, jest stałym rozwijaniem się w kunszcie tworzenia niepowtarzalnych wzorów i kształtów z wysokim poczuciem smaku i wyrażania ekspresji artystycznej.


Z wielką przyjemnością podejmę się wykonania dla Państwa:Oferta obejmuje pełną gamę kolorów według wyboru klienta i montaż konstrukcji. Instalację automatyki do bram wykonuje zaprzyjaźniona firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniająca solidne wykonanie i usługa instalacji jest uzgadniana przy ustalaniu projektu. Szanuję Państwa czas, toteż staram się się zawsze terminowo i z najwyższą dbałością o klienta realizować każdy projekt. Każdy mój Klient jest traktowany indywidualnie, ponieważ każde z zamówień Klienta też jest indywidualne i nie powtarzalne. Każdy z nas ma inne poczucie smaku artystycznego i ja to doskonale rozumiem.


Zapewniam trwałe i skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne - długa trwałość wykonanych przeze mnie wyrobów i konstrukcji kowalstwa artystycznego, zależy głównie od zastosowanych materiałów, jak również od stopnia ich zabezpieczenia antykorozyjnego i powłoki dekoracyjnej. Dlatego zawsze stosuję materiały i powłoki najwyższej jakości. Istnieje też możliwość "ocynkowania" zamówionych wyrobów.


Montaż wykonanych konstrukcji - ponieważ wyroby i konstrukcje wykonywane są na specjalne zamówienie, dlatego ich montaż wykonywany jest przez moją firmę, co gwarantuje Państwu uzyskanie końcowego efektu zgodnego z oczekiwaniem i projektem klienta. Zapraszam do składania zapytań o projekt i skorzystania z wysokiej jakości mojego rzemiosła kowalstwa artystycznego i metaloplastyki.


Wystawiam rachunek lub fakturę VAT.

Zapytaj o wycenę projektu lub umów się na spotkanie: KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKRZYNKI NADAWCZEJ